×
home
o nas zabiegi cennik promocje przed i po blog kontakt

ordon beauty center

true beauty concept

Radiesse

Unikalny wypełniacz do skóry

Radiesse jest unikalnym wypełniaczem do skóry opracowanym na bazie mikrokuleczek hydroksyapatytu (CaHA) zawieszonych w nośniku żelowym o dużej zawartości wody. Jest w 100% biokompatybilny co oznacza, iż przed przeprowadzeniem zabiegu nie jest konieczne wykonywanie testów alergicznych. CaHA i jego składniki – wapń oraz fosfor są naturalnie występującymi składnikami ludzkich tkanek.

Radiesse™ dermal filier wprowadza się poniżej powierzchni skóry za pomocą cienkiej igły. Podczas zabiegu możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego, zabieg zajmuje mniej niż godzinę.

Gdy cząsteczki CaHA znajdą się już w miejscu przeznaczenia w tkankach tworzą „rusztowanie” wspierające i stymulujące.
Ponieważ Radiesse™ dermal filier podlega degradacji biologicznej, z upływem czasu rozpada się i podlega w bezpieczny i naturalny sposób wchłonięciu przez organizm. Rezultaty utrzymują się przez długi okres, do 18 miesięcy lub dłużej, ale nie permanentnie.

Zwykle udaje się uzyskać oczekiwany rezultat już po jednej wizycie.

By upewnić się, iż Twoja terapia przeprowadzona z zastosowaniem preparatu Radiesse™ dermal filier zapewni Ci oczekiwaną poprawę utrzymującą się przez długi okres, zwykle planuje się powtórną wizytę dwa lub trzy miesiące po pierwszym zabiegu. Podczas tej wizyty ocenia się wskazania do wykonania kolejnego zabiegu.