×
home o nas zabiegi cennik promocje blog kontakt

ordon beauty center

true beauty concept

Gabinet

Koncepcja Prawdziwego Piękna

Prawdziwe piękno jest idealnym współgraniem tego wszystkiego, co decyduje o Twojej wyjątkowości. Bywa, że upływający czas, środowisko, w którym żyjesz, zabiegany styl życia zaburzają tę harmonię. Tracisz blask, ale to tylko fałszywa nuta, która wcale nie musi być już na zawsze melodią Twojego życia. „True Beauty Concept” to projekt stworzony z myślą o odkrywaniu i przywracaniu prawdziwego, naturalnego piękna. To unikalny i skomponowany specjalnie dla Ciebie zestaw zabiegów, który pozwoli na nowo dojść do głosu Twojej atrakcyjności. Pozwól nam wsłuchać się w Twoje potrzeby i przekonaj się, że na pięknie znamy się śpiewająco!

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

lek. med. Małgorzata Ordon

Jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała Certyfikat Lekarza Medycyny Estetycznej, przyznawany przez  Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA)  potwierdzający wysokie kwalifikacje lekarza wykonującego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i antystarzeniowej. Absolwentka elitarnej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME. Doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, posiadająca publikacje w recenzowanych medycznych czasopismach krajowych oraz będąca współautorem prac przedstawianych zarówno na zjazdach zagranicznych, jak i krajowych. Specjalizuje się w nieinwazyjnych metodach korekcji, modelowania i biorewitalizacji twarzy zarówno przy użyciu wysokiej klasy wypełniaczy, botuliny jak i laseroterapii. Wieloletnia praktyka oraz bogate doświadczenie pozwalają na ustalenie optymalnego, indywidualnego programu leczenia dla każdego pacjenta. Dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach i kongresach oferuje nowoczesne zabiegi spełniające światowe wymogi bezpieczeństwa jak i skuteczności. Pomysłodawca oraz partner merytoryczny akcji promocji zdrowia „Odkrywamy Piękno”.

Kosmetolog

mgr kosmetologii Aleksandra Gomulicka

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Mimo młodego wieku, posiada kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kosmetologa. Jest osobą energiczną, pełną pasji i godną zaufania. Posiadane umiejętności i szkolenia pozwalają jej świadczyć usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę  (endermologii), zabiegach pielęgnacyjnych twarzy (karboksyterapii, peelingi chemiczne, mezoterapia mikroigłowa) oraz podologii. Zabiegi wykonywane są z użyciem profesjonalnego sprzętu kosmetycznego i najwyższej jakości preparatów do pielęgnacji skóry. Komunikatywność Oli pozwala klientom czuć się w salonie niezwykle komfortowo, więc oprócz poprawienia wyglądu zewnętrznego, można również  mile spędzić czas. Wszystko to, aby czuć się pięknie, być pełnymi energii i z zapałem zdobywać świat! Pamiętajcie lepsze samopoczucie to skuteczniejsi i szczęśliwsi MY!

 

Zdjęcia Gabinetu