×
home
o nas zabiegi cennik promocje przed i po blog kontakt

ordon beauty center

true beauty concept

Modelowanie kości policzkowych – wolumetria

Modelowanie kości policzkowych

Idealne proporcje twarzy

Kształtne policzki i wydatne usta zdecydowanie poprawiają wrażenie piękna. Dzięki kwasowi hialuronowemu możesz znowu zwracać uwagę pięknym kształtem swoich policzków. Poprzez przywrócenie naturalnie utraconej objętości skóry preparat wypełnia policzki, poprawia wygląd Twojej skóry w górnej części twarzy oraz częściowo likwiduje „chomiczki”.

Stosowane w naszym gabinecie preparaty kwas hialuronowego to inteligentne i bezpieczne żele, poprawiające objętość i jędrność Twojej skóry. Niemal identyczne jak naturalny kwas hialuronowy występujący w każdym organizmie. Działa długo wchłaniając się stopniowo i w sposób niezauważalny.

Jak długo utrzymuje się efekt wolumetrii?

Poprawa kształtu kości policzkowych, korekta owalu twarzy ok 10-12 miesięcy. Warto podkreślić, że utrzymywanie efektu zależy od wielu czynników miedzy innymi:

  • aktywności fizycznej
  • rodzaju skóry
  • wieku
  • indywidualnych predyspozycji

Czy występują działania niepożądane po zastosowaniu kwasu hialuronowego?

Po iniekcji może wystąpić zaczerwienienie, obrzęk oraz tkliwość w miejscach podania. Objawy te są nieznaczne i z reguły ustępują samoistnie w ciągu kilku dni po zabiegu. Zgodnie z wynikami badań klinicznych miejscowe reakcje nadwrażliwości opisywane są z częstotliwością 1:10 000 zabiegów.