×
home
o nas zabiegi cennik promocje przed i po blog kontakt

ordon beauty center

true beauty concept

Ordon Beuaty Center po metamorfozie

O tym, że wygląd ma znaczenie, nie muszę Was chyba przekonywać. Gdyby tak nie było, jaki sens miałyby te wszystkie zabiegi, którym się poddajemy, żeby zachować młodość i urodę? Pani Doktor zainicjowała już niejedną bardzo udaną metamorfozę swoich pacjentek, nie wiem jednak, jak to możliwe, że do tej pory nie opowiedziałam Wam o metamorfozie Ordon Beauty Center, nie oprowadziłam Was po nowych wnętrzach, stworzonych z myślą o tym, żeby było Wam u nas jeszcze bardziej luksusowo, komfortowo, wygodnie i relaksująco! Miejsce, do którego przychodzimy po piękne twarze i ciała, samo w sobie też musi być piękne, nie sądzicie?

Jeżeli metamorfoza to spektakularna, więc jeśli nowe miejsce – to nowe barwy. Od kilku miesięcy w Ordon Beuaty Center króluje przede wszystkim biel, która jest świetnym tłem dla kolorystycznych akcentów. Czysta, szlachetna, uspokajająca umysł, odprężająca ciało. Wstępem do tego odprężenia jest już sama chwila oczekiwania na obłędnej, jasnej, przewygodnej sofie, którą chętnie zabrałabym ze sobą do domu, nie tylko dlatego, że kocham designerskie meble.

się to wszystko kojarzy z takim trochę zen, powrotem do natury, relaksem i harmonią, jestem ciekawa, czy Wam też? A przy tym jest bardzo nowoczesne, nie tylko za sprawą sprzętów, które na każdym kroku czekają, żeby spełnić oczekiwania pacjentów.

A lampy? Co powiecie na lampy? Jakby pod sufitem zawisły dmuchawce albo wielkie kule z łabędzich piór, aż się chce zanurzyć w nie dłonie, oczywiście tylko w wyobraźni. A jaki aksamitne jest to łóżko, różowe, jedyny taki akcent, choć kiedyś motywem przewodnim Ordon Beauty Center był właśnie ten kolor. Ale mnie się ta odważna zmiana podoba. Nawet to, że jeśli róża na ścianie, to też nie taka oczywista, różowa, ale ecru.

Rozgośćcie się tutaj tak, jak ja, pozaglądajcie w zakamarki, podotykajcie, poprzeglądajcie się w tej błyszczącej bieli, usiądźcie wygodnie na fotelu, na którym codziennie dokonują się różne zabiegowe cuda. I niech ta wirtualna, zdjęciowa wycieczka, w którą Was tutaj zabrałam, sprawi, że nabierzecie ochoty na doświadczenie tego wszystkiego w realu.