×
home
o nas zabiegi cennik promocje przed i po blog kontakt

ordon beauty center

true beauty concept

Gabinet

Koncepcja Prawdziwego Piękna

Prawdziwe piękno jest idealnym współgraniem tego wszystkiego, co decyduje o Twojej wyjątkowości. Bywa, że upływający czas, środowisko, w którym żyjesz, zabiegany styl życia zaburzają tę harmonię. Tracisz blask, ale to tylko fałszywa nuta, która wcale nie musi być już na zawsze melodią Twojego życia. „True Beauty Concept” to projekt stworzony z myślą o odkrywaniu i przywracaniu prawdziwego, naturalnego piękna. To unikalny i skomponowany specjalnie dla Ciebie zestaw zabiegów, który pozwoli na nowo dojść do głosu Twojej atrakcyjności. Pozwól nam wsłuchać się w Twoje potrzeby i przekonaj się, że na pięknie znamy się śpiewająco!

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

lek. med. Małgorzata Ordon

Jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała Certyfikat Lekarza Medycyny Estetycznej, przyznawany przez  Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA)  potwierdzający wysokie kwalifikacje lekarza wykonującego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i antystarzeniowej. Absolwentka elitarnej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME. Doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, posiadająca publikacje w recenzowanych medycznych czasopismach krajowych oraz będąca współautorem prac przedstawianych zarówno na zjazdach zagranicznych, jak i krajowych. Specjalizuje się w nieinwazyjnych metodach korekcji, modelowania i biorewitalizacji twarzy zarówno przy użyciu wysokiej klasy wypełniaczy, botuliny jak i laseroterapii. Wieloletnia praktyka oraz bogate doświadczenie pozwalają na ustalenie optymalnego, indywidualnego programu leczenia dla każdego pacjenta. Dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach i kongresach oferuje nowoczesne zabiegi spełniające światowe wymogi bezpieczeństwa jak i skuteczności. Pomysłodawca oraz partner merytoryczny akcji promocji zdrowia „Odkrywamy Piękno”. Gabinet prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku!

Dyplomowany Rehabilitant

mgr rehabilitacji Ryszard Maćkowski

Prawdziwy pasjonat. Pracuje w zawodzie od 2001 roku. Ukończył dwuletnie pomaturalne Studium Medyczne na wydziale Fizjoterapii w Bytomiu uzyskując tytuł technika fizykoterapii, naukę kontynuował na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na wydziale rehabilitacji uzyskując tytuł magistra rehabilitacji Doświadczenie zdobywał w szpitalach chorzowskich na oddziałach: ortopedycznym, neurologicznym, chirurgicznym, geriatrycznym, internistycznym, geriatrycznym, oiom-ie, dermatologicznym co obecnie pozwala na kompleksowe podejście do pacjenta.

W międzyczasie ukończył wiele prestiżowych kursów z zakresu rehabilitacji m.in.: 2 i pół roczny kurs terapii manualnej, kurs McKenziego, kurs terapii tkanek miękkich i punktów spustowych, kurs neuromobilizacji, kursy kinesiotapingu i tapingu, kurs centralnej i obwodowej stabilizacji, kurs Cyriaxa, kurs Thera-Band

Zdjęcia Gabinetu