Odmładzanie dłoni

Podobno wiek kobiety wypisany jest na jej dłoni. Teraz okazuje się, że i tu można oszukać metrykę! Po zabiegach odmładzających i poprawiających wygląd twarzy konieczne jest przeprowadzenie rewitalizacji dłoni, celem uniknięcia kontrastu pomiędzy tymi dwiema okolicami. Wypielęgnowane, odpowiednio eksponowane dłonie są naszą prawdziwą wizytówką.

Obecnie najbardziej popularnym i najbardziej skutecznym zabiegiem jest mezoterapia kwasem hialuronowym wspomagana fotoodmładzaniem (niezastąpiony IPL) oraz peelingami medycznymi. Efektem tych zabiegów jest pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Poprawia to jej napięcie i sprężystość. Dzięki eksfoliacji kwasami medycznymi naskórek odzyskuje jasny, równomierny koloryt, znikają przebarwienia i tzw. "starcze plamy".

Lekarz Medycyny Estetycznej zaproponuje indywidualny program przeciwstarzeniowy w zależności od stanu i kondycji skóry. Nie pozwólmy by dłonie zdradzały nasz prawdziwy wiek!

 

Konsultacje

Młody wygląd, doskonałe samopoczucie oraz zdrowie to nasza najlepsza wizytówka.
Umów się na konsultację wstępną! Wskażemy najskuteczniejsze dla Twoich potrzeb metody stosowane w medycynie estetycznej.

Facebook

 

Galeria

  Kontakt

  Adres: ul. Wolności 134/3
  41-500 Chorzów

  Telefon: +48 535 447 977

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Copyright © 2012 Ordon Beauty Center. All Rights Reserved.
  Designed by concretne.

  przewiń do góry